Lokalizacja

Kompleks „Cztery Oceany” położony jest na Przymorzu - w dzielnicy, znajdującej się w samym sercu aglomeracji. Rozwój Przymorza nabrał tempa w latach 70-tych XX wieku. Początkowo postrzegane, jako typową dzielnicą mieszkalna dla pracowników stoczni, z biegiem czasu zyskało nowy charakter, jeszcze wyrazistszy dzięki swojej doskonałej lokalizacji.

Ilość placówek edukacyjnych – szkół, przedszkoli, żłobków oraz sklepów, centrów handlowych i biur, zwiększała się stopniowo wraz ze wzrostem liczby mieszkańców. Ta bogata infrastruktura gwarantuje wysoki komfort życia codziennego. Przymorze jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem: każdy jego zakątek jest stąd łatwo osiągalny.

Połączenie rozwiązań praktycznych z punktu widzenia życia codziennego z ogromnymi terenami zielonymi to z pewnością jedna z największych zalet tego miejsca. To właśnie temu pejzażowi Przymorze zawdzięcza swoją rosnącą popularność. Tu znajduje się Park im. Ronalda Reagana, miejsce wypoczynku i teren sportowy w otoczeniu natury. Ta niezwykła przestrzeń powstała z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku w każdym wieku i o różnych upodobaniach. Malownicze alejki i trasy prowadzą spacerowiczów wśród drzew, stawów i placów zabaw. Rowerzyści korzystają tu z najdłuższej w Polsce trasy rowerowej, biegnącej wzdłuż plaży, dzięki której do morza można dotrzeć w 5 minut, a do sopockiego molo – w jedyne 20 minut!